LASERGAME YATIRIMI MI YAPMAK İSTİYORSUNUZ ?
O HALDE LASERMAXX TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ LAZER OYUN LTD.  İLE DERHAL İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

En iyi profesyonel lazeroyun sistemi
LaserMaxx tüm firmalara kullanımına en iyi profesyonel lazeroyun ekipmanlarını sunar. LaserMaxx, en modern teknolojiyi pürüzsüz bir tasarımla birleştirerek müşterilerimizin başarısında bir bağ oluşturur. Tek başına bir merkez olarak yada go-cart, bowling, video oyunlarının olduğu eğlence merkezinin bir parçası olarak LaserMaxx lazeroyunları kendisini defalarca kanıtlamıştır. Özel çözümler, dayanıklılık, yüksek kaliteli ürünler ve servis ve hatta finansal çözümler; tüm bunlar LaserMaxx tarafından sunulmaktadır: En iyi profesyonel lazeroyun sistemi.

Avrupa pazar lideri
1995 yılında kurulan LaserMaxx bugün Avrupa pazar lideri olmanın gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin Lasertag tesisleri Norveç'in soğuk yamaçlarından, İspanya'nın sıcak plajlarına kadar 22 den fazla ülkede yer almaktadır. LaserMaxx'ın başarısının nedeni, en iyi kalitede laser tag üretimin temel değerleri, en dayanklı malzemeler ile en gelişmiş modern teknolojinin bileşimi ve müşterilerinin kullanımına sunduğu için sürekli devam eden yenilikçi özellikleridir. LaserMaxx, laser tag endüstrisinde lider bir marka olarak kendisine sıkı bir yer edinmiştir.

OYUN SİSTEMİ : EVO-5
LaserMaxx ekipmanları, kendi yenilikçi EVO-5 teknolojimiz ile çalışmaktadır: sektörün lider standardı.  EVO-5, Evolution-5'in kısaltmasıdır, evolution evrim anlamına gelmektedir, buda sizlere  sürekli güncellemeler ile en gelişmiş teknoloji ve en fonksiyonel ekipmanlar bileşimini garanti etmektedir. EVO-5 müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılmıştır: bir çok dil desteği, hafif bataryalar, sağlam malzemeler ve çok daha fazlası. EVO-5, kablosuz WIFI kontrolü, önceden yüklenmiş Windows 7  işletim sistemi ile çalışan bir operatör bilgisayarı ve elbette gerçek zamanlı oyuncu isimlerinide gösteren skor sistemi ile donatılmıştır. EVO-5 in harika özelliklerinin listesi sol tarafınızdaki listeden görülebilir.

Rekabet avantajı
Oyuncularınıza nasıl laser tag oynandığı deneyimini yaşatın: yenilikçi özellikler ile full kontrol ve oynanabilirliğin bileşimi,  EVO-5 'in sağladığı rekabet avantajı sayesinde daha fazla oyuncu arenanıza çeker ve karlılığınızı üst düzeye taşırsınız. Diğer eğlence seçeneklerinin ulaşamadığı hedef gruplara ulaşmanızı sağlar, LaserMaxx tek başına bir merkez olarak yada farklı eğlence seçenekleri ile  birliktete mukemmel bir uyum sergiler. Rekabet avanjaınızından kar sağlayın, müşteri çekiciliği için LaserMaxx'ı adapte edin.

Finansal seçenekler
Yeniliklerimiz sadece ürün yeniliklerinden çok daha fazlasıdır: sağladığımız finansman çeşitleride yenilikler içerir. 1997 yılında Oyun-Başı-Öde finansman seçeneğini sunan ilk üretici olduk, ki bu sistem sayesinde işletmeler oyuncu oynadıkca ödeme yaptığından başlangıç yatırım maliyetleri ciddi seviyelerde azaltmıştır. Ülkede İlk indirimimiz, LaserMaxx olmayan bir ülkeden yapılan ilk alımda %40 indirim vermektedir ve rekabet geliştirme programımızda ise ekipmanlarını LaserMaxx ile değiştiren operatörlere %50 indirim sağlamaktadır. Sadece ürünlerimizde değil ayrıca finansman seçeneklerimizlede en iyi yenilikçi özellikleri sağlamaktayız!

Bunlar gibi daha bir çok şaşırtıcı özelliklerimizi bizimle temasa geçerek keşfedin!

Özellikler
- 6 ayrı takım ve 64 oyuncuya kadar
- Yüksek Kalite Ses Sistemi
- S.W.A.T. Lazer ve S.W.A.T. Işık
- Güçpodları ve Minipodlar
- Sürekli Radyo İletişim
- 35m'den fazla mesafede yüksek isabet
- QR Kodları
- Çoklu grup Modülü
- İki Arena Modülü
- Derecelendirme Modülü
- DMX modülü
- Bar Konsol modülü
- Dokunmatik Ekran Modülü
- MP3 modülü
- Video modülü
- E-mail modülü
- Internet Destek modülü
- Haftasonu staj modül
- Kurulum & Başlama Modülü

Ticaret
LaserMaxx'ı adapte etmek
LaserMaxx tek başına bir merkez olarak yada farklı eğlence seçenekleri ile  birlikte (örneğin go-kart, bowling veya paintball ) mukemmel bir uyum sergilediğini biliyor muydunuz? Eğer eğlence merkeziniz var ise LaserMaxx hedefinizi genişletmenizi sağlar. Eğer ayrı bir merkez olarak LaserMaxx lasergame arena açmak isterseniz, müşterileriniz için bir hit merkez olmayı umabilirsiniz. İsterseniz size ürünlerimizin yanı sıra işletme yönetiminiz için know-how, rehberlik ve her tür yardımı sunuyoruz. Tamamen ücretsiz!

Vizyonunuzu genişletin
Eğer işiniz go-kart, bowling veya paintball gibi eğlence merkezi ise LaserMaxx sizin için ideal bir seçenektir. LaserMaxx müşterilerinizin merkezinizde geçirdiği zamanı uzatır, yiyecek ve içecek cironuzu arttırır, müşteri yaş eşik değerini düşürür, daha fazla hedef gruba hitap edersiniz ve elbette LaserMaxx gelirlerinizde cabası! Kolaylıkla şunu söyleyebiliriz: LaserMaxx lazeroyunları
müşterilerinize sunacağiniz ek eğlence tesisi olarak işinizin çekirdeğini güçlendirir.

 

Yatırım ilişkileri için bize email atabilirsiniz
b.ozturk@lazeroyun.com
burhan@lasermaxx.com